Webinarium

Sygnalista - nowe obowiązki pracodawców JST + PREZENT

Praktyczne webinarium INFORAKADEMII

Sygnalista - nowe obowiązki pracodawców JST + Certyfikat gwarantowany

 

Program:

Przepisy Dyrektywy UE dot. ochrony sygnalistów w kontekście samorządów.

Co i kiedy powinno zostać wdrożone?

Jakie kanały zgłoszeniowe muszą zostać stworzone?

Na czym polega zakaz działań odwetowych?

Jak zachować się w przypadku otrzymania zgłoszenia?

Jak prowadzić postępowanie wyjaśniające ?

Przykłady nadużyć w samorządach - case studies.

Korzyści i ryzyka związane z wdrożeniem nowych wymagań.


Ostatnie 10 minut naszego spotkania przeznaczymy na Państwa pytania.

 

+ PREZENT: Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się na webinarium, przygotowaliśmy prezent w postaci ebooka „Jak uniknąć ryzyka nadużyć i wizyty o szóstej rano – niezbędnik menadżera i urzędnika” autorstwa Wojciecha Dudzińskiego (objętość ebooka: 246 stron).

 

Prowadzący: Wojciech Dudziński

Audytor śledczym z wieloletnim stażem w audytorskich firmach z tzw. Wielkiej Czwórki, oraz amerykański biegły specjalista ds. wykrywania nadużyć, a także prezes firmy Fraud Control. Pracował dla ONZ w Kosowie, wykonał setki audytów dochodzeniowych zarówno w polskich jak i zagranicznych firmach. Autor książki „Jak uniknąć ryzyka nadużyć i wizyty o szóstej rano – niezbędnik menadżera i urzędnika.”

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań Ekspertowi.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Dzień po webinarium, uczestnicy webinarium otrzymają retransmisję szkolenia. Retransmisja dostępna będzie przez 365 dni.

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotowane przez Eksperta.

Możliwość sprawdzenia ustawień komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>


Retransmisja webinarium wzbogaci zasoby Platformy INFORAKADEMIA. Dlatego jeśli zaplanowany termin szkolenia nie odpowiada Państwu, polecamy zakup abonamentu Platformy INFORAKADEMIA. Znajdziesz na niej nie tylko retransmisję tych webinariów, ale również 400 wideoszkoleń oraz 1000 wideoporad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych, VAT i sektora publicznego. Wśród ostatnio dodanych szkoleń są m.in.: Zmiany w JPK_V7, Pakiet VAT w e-commerce, Podatkowy Polski Ład, Kasa fiskalna w firmie, Import usług, WNT po wyroku TSUE oraz Procedura przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). Sprawdź opcje zakupu abonamentu Platformy INFORAKADEMIA >>


Szczegóły organizacyjne webinarium:

Webinarium odbędzie się 9 listopada 2021 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zakupią webinarium, dzień przed szkoleniem otrzymają w osobnym mailu link, pod którym odbędzie się webinarium. Ponowne przypomnienie przyjdzie na ok. 30 min. przed startem transmisji.

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Sprawdź ustawienia swojego komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>


Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Partnerzy webinarium: INFORLEX, Dziennik Gazeta Prawna, Poradnik Gazety Prawnej, Rachunkowość Budżetowa, Poradnik Rachunkowości Budżetowej, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń, www.infor.pl

 

Firma zrzeszona w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych
Certyfikat 23/03/2021

Kup Kup
Cena 126,65 zł
Czas: 1 godzina
Start: 2021-11-09, 10:00
Koniec: 2021-11-09, 11:00

Autor

Wojciech Dudziński

 

Audytor śledczy z wieloletnim stażem w audytorskich firmach z tzw. Wielkiej Czwórki, amerykański biegły specjalista ds. wykrywania nadużyć, a także prezes firmy Fraud Control. Pracował dla ONZ w Kosowie, wykonał setki audytów dochodzeniowych zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Autor książki „Jak uniknąć ryzyka nadużyć i wizyty o szóstej rano – niezbędnik menadżera i urzędnika.”
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK