Webinarium

Planowanie czasu pracy w grafiku w różnych systemach i okresach rozliczeniowych.

Praktyczne webinarium INFORAKADEMII

Planowanie czasu pracy w grafiku w różnych systemach i okresach rozliczeniowych. + Certyfikat gwarantowany

Szkolenie przeznaczone dla osób w praktyce planujących czas pracy w grafikach lub ustalających rozkłady czasu pracy w aktach prawa wewnątrzzakładowego. Na szkoleniu na przykładach przedstawione zostaną prawidłowe reguły sporządzania grafików czasu pracy oraz jak unikać najczęściej popełnianych błędów. 

Program:

 

-     Kto ma obowiązek tworzenia harmonogramów czasu pracy?

-     W jakiej formie należy sporządzić harmonogram?

-     Jak gospodarować czasem pracy w okresie rozliczeniowym?

-     Kiedy można zmieniać harmonogram w trakcie jego obowiązywania – stanowisko PIP

-     Jakich zapisów dokonać w regulaminie pracy w zakresie możliwości zmian w grafikach czasu pracy?

-     Przechowywanie harmonogramów czasu pracy – jak długo?

-     Harmonogram czasu pracy a rozkład czasu pracy pracownika.

-     Czy trzeba tworzyć grafiki dla pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy?

-     Błędy w tworzeniu grafików dla pracowników zatrudnionych w równoważnym systemie czasu pracy?

-     Najczęstsze błędy w grafikach czasu pracy?

-     Odpoczynki dobowe i tygodniowe – jak prawidłowo planować?

-     Konieczność planowania dni wolnych od pracy z oznaczeniem tytułu ich udzielenia.

-     Tworzenie grafików – zajęcia praktyczne.

-     Kiedy można legalnie naruszać przeciętnie pięciodniowy tydzień pracy planując grafik?

-     Kiedy należy oddać dni wolne za pracę w soboty i niedziele w okresie rozliczeniowym?

-     Czy grafiki czasu pracy należy przechowywać w dokumentacji ze stosunku pracy?

-     Czy grafiki czasu pracy mogą być przechowywane poza dokumentacją pracowniczą u kierowników?

-     Jak długo należy przechowywać grafiki czasu pracy?

-     Czy dział kadr ma kontrolować grafiki sporządzane przez kierowników?

-     Czy grafik musi być podpisany przez pracownika?

-     Kto odpowiada za prawidłowe sporządzenie grafiku czasu pracy?

 

Decydując się na zakup dziś:

otrzymasz materiały powiązane:akty prawne; formularze; porady; publikacje tematyczne

materiał szkoleniowy przygotowany przez Eksperta

gwarantowany certyfikat

 

Prowadzący:

Aleksander Kuźniar - Prawnik, specjalista z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Wieloletni Inspektor pracy PIP, Inspektor Ochrony Danych. Autor ponad 200 publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się na łamach takich tytułów jak: Rzeczpospolita, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Monitor Księgowego, Sposób na Płace. Autor komentarza praktycznego do Kodeksu pracy wydawnictwa Infor S.A. od 2009 r. do 2021 r. oraz innych ustaw z zakresu prawa pracy. Autor licznych opinii prawnych, porad prawnych, poradników z zakresu sposobu sporządzania aktów prawa wewnątrzzakładowego, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, planowania i rozliczania czasu pracy pracowników, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, regulaminów ZFŚS, układów zbiorowych pracy, opinii dla prokuratury na podstawie powołania specjalisty z zakresu prawa pracy. Od 15 lat wykładowca z zakresu prawa pracy na szkoleniach, kursach otwartych i wewnątrzzakładowych.

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań Ekspertowi.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Dzień po webinarium, uczestnicy webinarium otrzymają link do retransmisji szkolenia, która dostępna będzie przez 30 dni (licząc począwszy od dnia webinarium).

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotowane przez Eksperta.

Możliwość sprawdzenia ustawień komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>  

Retransmisja webinarium wzbogaci zasoby Platformy INFORAKADEMII. Dlatego jeśli zaplanowany termin webinarium nie odpowiada Tobie, polecamy zakup dostępu do Platformy INFORAKADEMIA. Znajdziesz na niej nie tylko retransmisję tego webinarium, ale również 1 700 materiałów wideo z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych, VAT i sektora publicznego. Wśród ostatnio dodanych szkoleń są m.in.: VAT 2021, PIT i CIT 2021, Korekta nowego JPK, Zamknięcie roku podatkowego i bilansowego, Wynagrodzenia 2021, Obowiązek zgłaszania umów o dzieło do ZUS, Zasady wypełniania nowego JPK_VAT, Kontrole PIP, ZUS, US świadczeń pomocowych związanych z COVID-19 oraz Quick fixes. Sprawdź opcje zakupu abonamentu Platformy INFORAKADEMIA >>


Szczegóły organizacyjne webinarium:

Webinarium odbędzie się 15 lipca2021 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zakupią webinarium, dzień przed szkoleniem otrzymają w osobnym mailu link, pod którym odbędzie się webinarium. Ponowne przypomnienie przyjdzie na ok. 30 min. przed startem transmisji.

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Sprawdź ustawienia swojego komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>  

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Partnerzy webinarium: INFORLEX, Dziennik Gazeta Prawna, , www.infor.pl

Kup Kup
Cena 149 zł
Czas: 1 godzina
Start: 2021-08-20, 10:00
Koniec: 2021-08-20, 11:00

Autor

Aleksander Kuźniar

 

Prawnik, specjalista z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Wieloletni Inspektor pracy PIP, Inspektor Ochrony Danych. Autor ponad 200 publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się na łamach takich tytułów jak: Rzeczpospolita, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Monitor Księgowego, Sposób na Płace. Autor komentarza praktycznego do Kodeksu pracy wydawnictwa Infor S.A. od 2009 r. do 2021 r. oraz innych ustaw z zakresu prawa pracy. Autor licznych opinii prawnych, porad prawnych, poradników z zakresu sposobu sporządzania aktów prawa wewnątrzzakładowego, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, planowania i rozliczania czasu pracy pracowników, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, regulaminów ZFŚS, układów zbiorowych pracy, opinii dla prokuratury na podstawie powołania specjalisty z zakresu prawa pracy. Od 15 lat wykładowca z zakresu prawa pracy na szkoleniach, kursach otwartych i wewnątrzzakładowych.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK