Webinarium

Nowa matryca stawek VAT i wiążąca informacja stawkowa

Praktyczny webinar INFORAKADEMII

Nowa matryca stawek VAT i wiążąca informacja stawkowa

+ Certyfikat gwarantowany

 

Możliwość zakupu webinarium w ramach Pakietu: Nowy JPK_VAT, Quick fixes, PKWIU i WIS.

W pakiecie taniej – tylko 199 zł. Oszczędzasz 98 zł.

Skorzystaj -> http://24infor.pl/pakiet-pkwiu-jpk-vat

 

Program webinarium:

1. Istotna rola Wiążących Informacji Stawkowych

  • Pierwsze rady praktyczne
  • Wniosek i koszty
  • Ochrona
  • Terminy i wygaśnięcie
  • Świadczenia złożone
  • WIS a obowiązkowy split payment

 

2. Matryca stawek

  • Stosowanie różnych klasyfikacji statystycznych
  • Najważniejsze zmiany w nowo wprowadzonych klasyfikacjach.
  • Wyroby objęte obowiązkowym split payment – najważniejsze wątpliwości

 

Prowadzący:

Mirosław Siwiński

Ekspert Inforakademia.pl, jest Partnerem w Advicero Nexia. Doradca podatkowy oraz radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze postępowań i wydawaniu opinii. Posiada prawie 20 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się szczególnie w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatków dochodowych, czy przeprowadzaniu analizy podatkowej. Mirosław posiada również doświadczenie w zagadnieniach z pogranicza prawa cywilnego i podatkowego oraz postępowaniach przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, a także Trybunałem Sprawiedliwości UE. Zajmuje się również sporządzaniem opinii i pism procesowych z zakresu prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotacji oświatowych i transportu drogowego. Posiada też rozległe doświadczenie procesowe w sprawach ubezpieczeń społecznych, cywilnych i prawa pracy. Jest autorem i współautorem publikacji książkowych o tematyce podatkowej, w szczególności „Komentarza do podatku od towarów i usług” oraz „Komentarza do podatku akcyzowego” oraz licznych cyklicznych publikacji w prasie codziennej, branżowej oraz na portalach internetowych. Specjalizuje się szczególnie w komentarzach oraz prelekcjach w zakresie podatku VAT, podatku akcyzowego, analizy podatkowej oraz postępowań podatkowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doradza w języku polskim i angielskim.

 

Korzyści dla uczestników webinarium:

Możliwość zadawania pytań podczas webinarium.

Materiał szkoleniowy dostępny do pobrania w trakcie trwania webinarium.

Retransmisja webinarium i materiały szkoleniowe przesłane mailem po szkoleniu.

Gwarancja otrzymania certyfikatu

 

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Szczegóły organizacyjne
Webinarium odbędzie się 12 marca 2020 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium. W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

Webinaria INFORAKADEMII są wliczone w cenę abonamentu INFORLEX Superpremium.

Klienci INFORLEX Superpremium mają dostąp do całej zawartości platformy INFORAKADAMIA wraz z możliwością bezpłatnego brania udziału we wszystkich webinariach organizowanych przez INFORAKADEMIĘ. Więcej informacji o INFORLEX na http://sklep.infor.pl/inforlex/ oraz na www.inforlex.pl

 

Platforma INFORAKADEMIA na bieżąco jest wzbogacana retransmisjami webinariów.

INFORAKADEMIA adresowana jest do księgowych i kadrowych z rynku firm i sektora budżetowego. Zawiera ponad 3 tys. materiałów wideo z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń. Aktualna promocja to kwartalny abonament INFORAKADEMII w cenie 200 zł brutto. Skorzystaj -> http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jednego.html

Czas: 1 godzina
Start: 2020-03-12, 10:00
Koniec: 2020-03-12, 11:00

Autor

Mirosław Siwiński

 

Doradca podatkowy oraz radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze postępowań i wydawaniu opinii. Partner w Advicero Nexia. Posiada prawie 20 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się szczególnie w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatków dochodowych czy przeprowadzaniu analizy podatkowej. Ma również doświadczenie w zagadnieniach z pogranicza prawa cywilnego i podatkowego oraz postępowaniach przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, a także Trybunałem Sprawiedliwości UE. Zajmuje się również sporządzaniem opinii i pism procesowych z zakresu prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotacji oświatowych i transportu drogowego. Ma rozległe doświadczenie procesowe w sprawach ubezpieczeń społecznych, cywilnych i prawa pracy. Jest autorem i współautorem publikacji książkowych o tematyce podatkowej, w szczególności „Komentarza do podatku od towarów i usług” oraz „Komentarza do podatku akcyzowego” oraz licznych cyklicznych publikacji w prasie codziennej, branżowej oraz na portalach internetowych. Specjalizuje się w komentarzach oraz prelekcjach w zakresie podatku VAT, podatku akcyzowego, analizy podatkowej oraz postępowań podatkowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doradza w języku polskim i angielskim.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK