Webinarium

Bezpłatne webinarium: Jak przygotować firmę na wdrożenie PPK?

Praktyczny webinar organizowany z partnerem merytorycznym SAGE

Termin: 16 lipca 2019 r., godz. 11.00 – 12.00

1 lipca ruszają Pracownicze Plany Kapitałowe. Zapraszamy w związku z tym na webinar, który pomoże wdrożyć PPK w firmie. A dokładnie:

  • Przedstawi obowiązki w zakresie PPK szefa firmy zatrudniającej ponad 250 pracowników oraz działów kadrowo-księgowych?
  • Wyjaśni, których terminów nie wolno przegapić i dlaczego?
  • Odpowie na pytanie jak technologia może pomóc w sprawnym wdrażaniu PPK?
  • Jak wybrać oprogramowanie do zarządzania PPK?

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinaru.

ZAPISZ SIĘ -> http://24infor.pl/16-lipca-ppk

Prowadzące:

Elżbieta Czaplicka

Pre-Sales Consultant z obszaru HR. Z firmą Sage związana od 2015 roku. Od 12 lat ściśle związana z obszarem HR – specjalizuje się m.in. w kwestiach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, raportowaniem, administracją personalną oraz cyfrową transformacją HR (także poprzez wdrożenie nowego systemu HRIS). Ekspertka w dziedzinie PPK; zajmuje się także obsługą procesów wdrażania i realizacji outsourcingu projektów kadrowo-płacowych. Prywatnie fanka nowych technologii.

Patrycja Otto

Wieloletnia dziennikarka Dziennika Gazety Prawnej zajmująca się sektorem MŚP, tematyką ochrony zdrowia i branżą turystyczną.

ZAPISZ SIĘ -> http://24infor.pl/16-lipca-ppk

Partner webinarium: SAGE

Organizatorzy webinarium: Dziennik Gazeta Prawna, INFORAKADEMIA

 

Szczegóły organizacyjne
Webinarium rozpoczyna się 16 lipca 2019 r. o godz. 11.00 i zakończy się o godz. 12.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

ZAPISZ SIĘ -> http://24infor.pl/16-lipca-ppk

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl
INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Czas: 1 godzina
Start: 2019-07-16, 11:00
Koniec: 2019-07-16, 12:00

Autor

Partner merytoryczny

 

Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK