Wideoszkolenie

Świadectwo pracy po zmianach 2017

UWAGA! Od 1 czerwca 2017 r. zmienił się wzór świadectwa pracy. Po zmianie przepisów w ust. 2 świadectwa pracy należy podać okres pracy tymczasowej. W związku z tym, zmieniła się też numeracja pozostałych ustępów wzoru świadectwa pracy. Sposób ich wypełniania się nie zmienił.

Z tego odcinka dowiesz się:
- jak od 1 stycznia 2017 r. zmieniły się zasady wydawania świadectw pracy,
- co zmieniło się w treści świadectwa pracy,
- jakie są zasady prostowania i uzupełniania świadectw pracy,
- jak wpisywać w świadectwie pracy informacje o wykorzystanym przez pracownika urlopie ojcowskim, macierzyńskim i wychowawczym,
- czy należy wpisywać w świadectwie pracy informacje o uzyskanych przez pracownika kwalifikacjach oraz wysokości wynagrodzenia lub jego składnikach.
Wykup dostęp do wideo aby rozwiązać test
Czas: 48 minut 35 sekund
Data dodania: 2017-03-24
Aktualny: nie

Autor

Małgorzata Krzyżowska

 

Adwokat. Członek założyciel Międzynarodowej Kancelarii Aliant® z siedzibą w Zurychu. W strukturach kancelarii odpowiada za koordynację pracy zespołu prawników, obsługujących klientów w Polsce i w regionie Europy Centralnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Poznaniu, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie umów, sporów sądowych oraz due diligence. Ukończyła szkolenia w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, brała udział w seminariach zagranicznych obejmujących: prawne aspekty transakcji międzynarodowych, tworzenie wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowanie podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, odbyła szkolenie z zakresu prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów, a także szkolenie doskonalące wystąpienia publiczne. Autorka porad eksperckich w dziennikach branżowych. Została doceniona również przez portal SkutecznyAdwokat.pl. W dniu 1 marca 2013 r. otrzymała tytuł Prawnika Roku 2012 Wielkopolski. W roku 2013 została przyjęta do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK