Webinarium

Polski Ład a działalność gospodarcza. Jak się chronić przed skutkami zmian?

Praktyczne webinarium INFORAKADEMII

Polski Ład a działalność gospodarcza. Jak się chronić przed skutkami zmian?  + Certyfikat gwarantowany

Chociaż nie są jeszcze znane szczegóły rozwiązań, bo tych chyba nie znają nawet ich pomysłodawcy, założenia tzw. Polskiego Ładu nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że ktoś będzie musiał sfinansować pomysły rządzących. Od 15 maja 2021 r. polscy przedsiębiorcy zastanawiają się nad tym, jak uchronić się przed negatywnymi skutkami finansowymi wprowadzenia Polskiego Ładu. Celem webinarium jest przygotowanie księgowych, osób prowadzących biura rachunkowe, a także samych przedsiębiorców, do reakcji na zapowiadane zmiany, ze szczególnym naciskiem na to, by nie działać zbyt pochopnie i niepotrzebnie przez to nie pogorszyć swojej sytuacji.

 

Program:

 

Kierunek zmian w ramach Polskiego Ładu a działalność przedsiębiorców

Najważniejsze dla przedsiębiorców założenia zmian w ramach Polskiego Ładu 

Spodziewane pogorszenie sytuacji przedsiębiorców w ZUS i podatkach

Czy należy już dzisiaj podejmować działania zapobiegawcze? Jak nie działać zbyt pochopnie?

Co można zaproponować klientom, którzy chcą się uchronić przed skutkami niekorzystnych zmian?

Diagnoza indywidualnej sytuacji przedsiębiorcy jako konieczny etap przeciwdziałania skutkom niekorzystnych zmian

Spółka z o.o. – zalety i wady

Przekształcenie lub inny model zmiany formy działalności

Jednoosobowa spółka z o.o.?

Czy pozostawić działalność po założeniu spółki kapitałowej?

Jak współpracować z własną spółką?

Powołanie do zarządu, umowa o pracę, umowa B2B – a może prokurent z powołania?

Odpowiedzi na pytania uczestników webinarium 

 

Decydując się na zakup dziś:

otrzymasz materiały powiązane: akty prawne; formularze; porady; publikacje tematyczne

materiał szkoleniowy przygotowany przez Eksperta

gwarantowany certyfikat

 

Prowadzący:

Radosław Kowalski

Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.

 

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań Ekspertowi.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Dzień po webinarium, uczestnicy webinarium otrzymają retransmisję szkolenia. Retransmisja dostępna będzie przez 365 dni.

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotowane przez Eksperta.

Możliwość sprawdzenia ustawień komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>  

Retransmisja webinarium wzbogaci zasoby Platformy INFORAKADEMII. Dlatego jeśli zaplanowany termin webinarium nie odpowiada Tobie, polecamy zakup dostępu do Platformy INFORAKADEMIA. Znajdziesz na niej nie tylko retransmisję tego webinarium, ale również 3 tys. materiałów wideo z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych, VAT i sektora publicznego. Wśród ostatnio dodanych szkoleń są m.in.: Sprawozdania finansowe w czasie COVID-19, Rozliczanie przychodów zagranicznych, SLIM VAT w pytaniach i odpowiedziach, Faktury korygującego, Korekta JPK_V7, Opodatkowanie CIT spółek komandytowych i jawnych, Obowiązek zgłaszania umów o dzieło do ZUS, Kontrole PIP, ZUS, US świadczeń pomocowych związanych z COVID-19 oraz Quick fixes. Sprawdź opcje zakupu abonamentu Platformy INFORAKADEMIA >> 

 

Szczegóły organizacyjne webinarium:

Webinarium odbędzie się 10 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zakupią webinarium, dzień przed szkoleniem otrzymają w osobnym mailu link, pod którym odbędzie się webinarium. Ponowne przypomnienie przyjdzie na ok. 30 min. przed startem transmisji.

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Sprawdź ustawienia swojego komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>  

 

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Partnerzy webinarium: INFORLEX, Dziennik Gazeta Prawna, Monitor Księgowego, Biuletyn VAT, Rachunkowość Budżetowa, Poradnik Rachunkowości Budżetowej, www.infor.pl

 

Firma zrzeszona w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych

Certyfikat 23/03/2021

Czas: 1 godzina
Start: 2021-06-10, 10:00
Koniec: 2021-06-10, 11:00

Autor

Radosław Kowalski

 

Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK