Webinarium

Ostatnie webinarium z cyklu Koronawirus i tarcza antykryzysowa: Prawo pracy w dobie COVID 19 – podsumowanie

Zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu webinariów na obecnie najbardziej aktualny temat, tj. praw i obowiązków pracodawców i pracowników w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID-19.

Termin: 30 kwietnia br. w godz. 13:00 - 14:00

Temat szkolenia: Prawo pracy w dobie COVID 19 – podsumowanie

Po czterech odsłonach spotkań z Państwem w ramach cyklicznie organizowanych za naszym pośrednictwem webinariów na temat zasad stosowania przepisów prawa pracy w dobie COVID 19 czas na podsumowanie merytoryczne naszego cyklu. W ramach tego spotkania uczestnicy zapoznani zostaną z poruszanymi dotychczas kwestiami prawnymi ułożonymi w bloki tematyczne. Nasz Ekspert omówi zasady działania tarczy antykryzysowej w obszarze prawa pracy analizując możliwości skorzystania z instytucji tarczy w prawie pracy tj. przestój i obniżenie wymiaru czasu pracy, oraz w drugim bloku zajmie się tradycyjnymi obszarami prawa pracy tj. czasem pracy, urlopami wypoczynkowymi oraz bhp szkoleniami i badaniami lekarskimi. Jak zwykle w ostaniej części webinarium prowadzący odpowie na pytania uczestników spotkania.

Program:

Blok 1  - Tarcza.

1. Przestój.

2. Obniżony wymiar czasu pracy.

3. Instytucje kryzysowe.

4. Zasady sporządzania porozumienia z przedstawicielami pracowników.

Blok 2 - Prawo pracy.

1. Urlopy

2. Czas pracy.

3. BHP – badania i szkolenia.

Blok 3 - Pytania uczestników webinarium           

 

Retransmisje wcześniejszych webinariów, które odbyły się w ramach cyklu "Koronawirus i tarcza antykryzysowa a prawo pracy" wzbogaciły Platformę INFORAKADEMIA.PL

 

Prowadzący:

Piotr Wojciechowski

Ekspert Inforakademia.pl, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

 

Korzyści dla uczestników webinarium:

PREZENT: Bezpłatny dostęp do całej Platformy INFORAKADEMIA. (Dostęp do Platformy INFORAKADEMIA zostanie przesłany w mailu wraz z linkiem do pierwszej retransmisji webinarium oraz z materiałami szkoleniowymi.)

Osoby uczestniczące w webinariach mają możliwość zadawania pytań.

Materiały szkoleniowe będzie można pobrać w trakcie trwania webinariów.

Uczestnicy webinariów, po odbytym szkoleniu otrzymują maila z linkiem do retransmisji, materiałami szkoleniowymi.

 

Retransmisja webinarium wzbogaci zasoby Platformy INFORAKADEMII. Dlatego jeśli zaplanowany termin webinarium nie odpowiada Tobie, polecamy zakup dostępu do Platformy INFORAKADEMII (www.inforakademia.pl). Znajdziesz na niej nie tylko retransmisję tego webinarium, ale również 3 tys. materiałów wideo dla Księgowych i Kadrowych. Wśród ostatnio dodanych szkoleń m.in.: cykl Koronawirus i tarcza antykryzysowa a prawo pracy i podatki, Tarcza antykryzysowa – Świadczenia dla pracowników, wynagrodzenia, składki ZUS, Biała lista podatników VAT, Koszty w firmie 2020, Ulga B+R - jak skorzystać, PPK w praktyce, Umowy zlecenia 2020. Dostęp do Platformy WWW.INFORAKADEMIA.PL  już od 66 zł miesięcznie - SKORZYSTAJ - >

 


Szczegóły organizacyjne webinarium:

Ostatnie webinarium z cyklu "Koronawirus i tarcza antykryzysowa a prawo pracy" odbędzie się 30 kwietnia br. w godz. 13:00 - 14:00.  Webinarium będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Szkolenie przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zakupią cykl webinariów, dzień przed każdym szkoleniem otrzymają w osobnym mailu link, pod którym odbędzie się dane webinarium. Ponowne przypomnienie przyjdzie na ok. 30 min. przed startem transmisji.

W trakcie trwania webinariów jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem szkolenia i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

INFORAKADEMIA – platforma z certyfikowanymi szkoleniami, które odbędziesz bezpiecznie w domu. Adresowana jest do księgowych i kadrowych z rynku firm i sektora budżetowego. Zawiera ponad 3 tys. materiałów wideo z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń. Wśród ostatnio dodanych szkoleń m.in.: Koronawirus a prawo pracy, Biała lista podatników VAT, Koszty w firmie 2020, Ulga B+R - jak skorzystać, PPK w praktyce,  Umowy zlecenia 2020.

Czas: 1 godzina
Start: 2020-04-30, 13:00
Koniec: 2020-04-30, 14:00

Autor

Piotr Wojciechowski

 

Adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK