Webinarium

Bezpłatne webinarium: Nowoczesna firma – Zintegrowane planowanie finansowe powiązane z szybkim reagowaniem na zmiany rynkowe

Bezpłatne webinarium organizowane z partnerem merytorycznym UNIT4 Polska Sp. zo.o.

Nowoczesna firma – Zintegrowane planowanie finansowe powiązane z szybkim reagowaniem na zmiany rynkowe

Termin: 27 lutego 2020 r., godz. 12.00 – 13.00

 

Program webinarium:

Webinarium adresowane do Dyrektorów Finansowych oraz Głównych Księgowych dużych firm.

Celem webinarium jest przybliżenie korzyści płynących z systemów CPM. Eksperci przybliżają zagadnienia z tym związane oraz odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Zarządzanie wydajnością firmy (CPM) obejmuje wszystkie praktyki, technologie, metodyki i miary używane do zbierania i zatwierdzania informacji. Systemy CPM posiadają takie moduły jak prognozowanie, budżetowanie czy planowanie, umożliwiają także dostęp do wizualnie przedstawionych zrównoważonych kart wyników, a także kokpitów managerskich przedstawiających w przejrzysty sposób każdą informację.

Weź udział w webinarium i dowiedz się jak wykorzystać nowoczesne narzędzia IT do lepszego podejmowania kluczowych decyzji w swojej firmie.

Korzyści dla uczestników webinarium:

· Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań

· Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium

· Retransmisję webinarium uczestnicy otrzymują mailem

· Podczas webinarium dowiesz się, jak wykorzystać nowoczesne narzędzia IT do lepszego podejmowania kluczowych decyzji w swojej firmie.

 

Eksperci:

Tomasz Dobrzański

Pre-sales Team Leader w Unit4 Polska

Od ponad 20 lat związany z grupą kapitałową Unit4 Polska. Jako Dyrektor Produktowy przez wiele lat odpowiedzialny za merytoryczny rozwój szeroko rozumianych aplikacji Teta.
W szczególności współtwórca merytoryczny rozwiązań Teta 2000 oraz Teta ERP w obszarach Finanse oraz Majątek Trwały oraz Teta Business Intelligence. Obecnie silnie wspiera sprzedaż produktów tej marki jako leader zespołu Presales.

Mateusz Łaba

Account Manager w Unit4 Polska

Od ponad 12 lat zaangażowany w obszar zintegrowanych systemów ERP i Business Intelligence. Doświadczenie zdobywał w trakcie studiów oraz wdrażając rozwiązania Teta ERP w dużych firmach, działających niemal w każdym profilu. Obecnie zajmuje stanowisko Account Manager w firmie UNIT4 Polska i odpowiada za proces sprzedaży produktów Teta i Prevero dla nowych klientów.

 

Partner webinarium: UNIT4 Polska Sp. zo.o.

Organizatorzy webinarium: Dziennik Gazeta Prawna, INFORAKADEMIA

 

Szczegóły organizacyjne:

Webinarium rozpocznie się 27 lutego 2020 r. o godz. 12.00 i zakończy się o godz. 13.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium. W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl

INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Oglądaj
Czas: 1 godzina
Start: 2020-02-27, 12:00
Koniec: 2020-02-27, 13:00

Autor

Partner merytoryczny

 

Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK