Webinarium

Bezpłatne webinarium: Biała lista podatników VAT - 60 minut pytań i odpowiedzi

Bezpłatne webinarium INFORLEXA

Biała lista podatników VAT - 60 minut pytań i odpowiedzi

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI -> poradnia@infor.pl w tytule maila napisz BIAŁA LISTA

 

Program:

  • Objaśnienia MF – ich znaczenie dla stosowania przepisów związanych z funkcjonowaniem białej listy
  • Podmioty zagraniczne a biała lista
  • Numery rachunków na białej liście – jakich numerów nie znajdziemy
  • Biała lista a odpowiedzialność solidarna VAT
  • Biała lista a koszty – to prawdziwa rewolucja
  • W jakich przypadkach weryfikacja nie jest potrzebna

 

Korzyści dla uczestników webinarium:

Możliwość zadawania pytań przed webinarium

60 minut pytań i odpowiedzi

Materiał szkoleniowy dostępny do pobrania w trakcie trwania webinarium

Retransmisja webinarium i materiały szkoleniowe przesłane mailem po szkoleniu

 

Prowadzący:

Radosław Kowalski

Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.

 

Organizatorzy webinarium: INFORLEX, INFORAKADEMIA

Szczegóły organizacyjne
Webinarium odbędzie się 21 stycznia 2020 r. o godz. 12.00 i zakończy się o godz. 13.20. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań, która potrwa aż 60 min. Webinarium przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium. W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Zachęcamy jednak do zadania pytań Ekspertowi wcześniej, przed webinarium. Wystarczy wysłać maila z pytaniem/pytaniami na adres poradnia@infor.pl w tytule podając BIAŁA LISTA. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Aktualna oferta szkoleń na www.inforakademia.pl


INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

INFORLEX to nieograniczony dostęp do aktów prawnych, praktycznych narzędzi, intuicyjnych funkcjonalności, pełnego wydania Dziennika Gazety Prawnej, fachowych branżowych czasopism, materiałów wideo oraz aplikacji.

Oglądaj
Czas: 1 godzina 20 minut
Start: 2020-01-21, 12:00
Koniec: 2020-01-21, 13:20

Autor

Radosław Kowalski

 

Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK