Webinarium

Bezpłatne webinarium: Obowiązkowy split payment – kolejny etap rewolucji VAT

Bezpłatne webinarium organizowane z partnerem merytorycznym SAGE

Obowiązkowy split payment – kolejny etap rewolucji VAT

Termin: 28 października 2019 r., godz. 12.00 – 13.00

 

Zapisy -> www.24infor.pl/split-payment-sage

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejne uszczelnienie VAT. Już od 1 listopada zostanie zlikwidowane odwrotne obciążenie i kaucje gwarancyjne. Na ich miejsce pojawi się obowiązkowa podzielona płatność. Obejmie ona obrót towarami wrażliwymi, ale zmiany mogą dotyczyć każdej firmy. Dodatkowo pozostanie solidarna odpowiedzialność nabywcy za podatek sprzedawcy. Podatników czekają więc duże zmiany i wiele problemów z nimi związanych. Co się zmieni, jakie będą problemy, jak sobie z nimi poradzić i jak split payment wpłynie na prowadzenie biznesu – o tym porozmawiamy w kolejnym webinarium firmy Sage.

 

Ekspert:

Bogdan Zatorski

EKSPERT KONSULTINGU BIZNESOWEGO W SAGE, z firmą związany od 16 lat, działając w obszarze finansów i księgowości. Przez wiele lat rozwijał Sage Symfonia w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Aktywnie uczestniczy we wdrażaniu JPK w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Sage jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych.

 

Dziennikarz prowadzący:

Łukasz Zalewski

Dziennikarz Dziennika Gazety Prawnej od 2005 r. Zajmuje się szeroko rozumianą tematyką podatkową, w tym m.in. opodatkowaniem VAT, PIT, CIT, podatkiem od nieruchomości, sądownictwem administracyjnym w sprawach podatkowych (WSA i NSA), procedurami podatkowymi. Nie obce są mu również sprawy związane z doradztwem podatkowym (od 13 lat jest odpowiedzialny za Ranking Firm i Doradców Podatkowych) i finansami publicznymi (głównie samorządowymi).

 

ZAPISZ SIĘ -> www.24infor.pl/split-payment-sage

 

Partner webinarium: SAGE

 

Organizatorzy webinarium: Dziennik Gazeta Prawna, INFORAKADEMIA

 

Szczegóły organizacyjne

Webinarium rozpoczyna się 28 października 2019 r. o godz. 12.00 i zakończy się o godz. 13.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

ZAPISZ SIĘ -> www.24infor.pl/split-payment-sage

 

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl

INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Czas: 1 godzina
Start: 2019-10-28, 12:00
Koniec: 2019-10-28, 13:00

Autor

Partner merytoryczny

 

Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK