Webinarium

Bezpłatne webinarium: Nowoczesna firma - Odczarowujemy system, czyli ERP nie tylko dla księgowych i kadrowych

Bezpłatny webinar organizowany z partnerem merytorycznym SAGE

Nowoczesna firma - Odczarowujemy system, czyli ERP nie tylko dla księgowych i kadrowych

Termin: 17 października 2019 r., godz. 12.00 – 13.00

 

Zapisy -> www.24infor.pl/erp

 

Systemy ERP podbijają serca polskich przedsiębiorców. Zapraszamy w związku z tym na webinar, który pomoże wdrożyć to rozwiązanie w firmie. A dokładnie:

  • Przedstawi czym jest system ERP, jakie są jego główne cele i zalety?
  • Rozwieje wątpliwości związane z tym, komu jest dedykowany, czyli jakim firmom, z jakich branż przyda się najbardziej?
  • Czy jest bezpieczny oraz ile kosztuje jego wdrożenie?
  • Poruszony zostanie poza tym temat wyboru dostawcy systemu, czyli gdzie i jak go szukać, na co zwrócić uwagę przy wyborze.
  • Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinaru.EKSPERCI:

Aneta Jarczyńska

Menadżerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług. Od lat z pasją i zaangażowaniem wspieram Klientów w poprawie efektywności biznesu, prowadzę szkolenia i prelekcje, rozwijam portfolio produktów. W swojej karierze zawodowej odpowiadałam za projekty takie jak Sage Symfonia ERP, e-Audytor, www.miedzyfirmami.pl.

 

Tomasz Mamys

Od ponad 20 lat związany z branżą IT, a od ponad 15 lat menadżer zarządzający zespołami sprzedającymi i wdrażającymi rozwiązania ERP. Dobrze zna polski i europejski rynek Systemów ERP. Trener sprzedaży oraz profesjonalnych prezentacji handlowych. Zafascynowany rozwojem AI i nowych technologii - tego jak zmieniają ludzkość, pracę, rozwiązania. Aktualnie w Sage prowadzi zespół konsultantów i ekspertów PreSales oraz zarządza wybranymi projektami wewnętrznymi.


Dziennikarz prowadzący:

Patrycja Otto

Wieloletnia dziennikarka Dziennika Gazety Prawnej zajmująca się sektorem MŚP, tematyką ochrony zdrowia i branżą turystyczną.

 

ZAPISZ SIĘ -> www.24infor.pl/erp

 

Partner webinarium: SAGE

 

Organizatorzy webinarium: Dziennik Gazeta Prawna, INFORAKADEMIA

 

Szczegóły organizacyjne

Webinarium rozpoczyna się 17 października 2019 r. o godz. 12.00 i zakończy się o godz. 13.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

ZAPISZ SIĘ -> www.24infor.pl/erp

 

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl

INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Czas: 1 godzina
Start: 2019-10-17, 12:00
Koniec: 2019-10-17, 13:00

Autor

Partner merytoryczny

 

Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK