Webinarium

Bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych w dziale HR

Praktyczny webinar zorganizowany we współpracy z ODO24

Bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych w dziale HR

 

Program:

  1. Wprowadzenie – zmiany w zakresie zabezpieczania danych na gruncie RODO.
  2. Bezpieczeństwo logowania do systemów informatycznych przetwarzających dane osobowe.
  3. Podstawowe zasady prawidłowego postępowania w systemach informatycznych.
  4. Bezpieczeństwo korzystania z Internetu i poczty elektronicznej.
  5. Podstawowe zasady bezpieczeństwa fizycznego.

 

Wszyscy uczestnicy webinarium otrzymają możliwość bezpłatnych konsultacji z zakresu tematycznego szkolenia.

 

Prowadzący:

Damian Gąska
Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji

Audytor i konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji. W ramach realizowanych przez siebie projektów odpowiada za przygotowanie mechanizmów regularnego testowania, mierzenia i oceniania skuteczności stosowanych przez organizacje technicznych środków ochrony danych osobowych.

Wykonywał testy penetracyjne infrastruktury teleinformatycznej oraz analizy incydentów bezpieczeństwa informacji dla międzynarodowych grup kapitałowych. Autor i prelegent szkoleń z zakresu szacowania ryzyka oraz oceny dla ochrony danych (DPIA). Specjalizuje się w bezpieczeństwie usług w chmurze obliczeniowej (ISO/IEC 27017) oraz zarządzaniu ryzykiem (ISO 31000). Posiada certyfikat „Bezpieczeństwo sieci komputerowych”.

 

Partner merytoryczny:

ODO24

https://odo24.pl/

 

Organizator webinarium:

INFORAKADEMIA

 

Szczegóły organizacyjne
Webinarium rozpoczyna się 19 września 2019 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium.W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

 

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl/webinaria


INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Oglądaj
Czas: 1 godzina
Start: 2019-09-19, 10:00
Koniec: 2019-09-19, 11:00

Autor

Partner merytoryczny

 

Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK