Webinarium

Split payment

Praktyczny webinar INFORAKADEMII

Split payment

+ Certyfikat gwarantowany

 

Uchwalona 19 lipca  nowelizacja wprowadza nową matrycę stawek VAT oraz obowiązkowy split payment. Dotąd stosowanie mechanizmu podzielonej płatności (split payment) przez podatników było dobrowolne. Natomiast od listopada 2019 roku split payment stanie się obowiązkowy. Mechanizm podzielonej płatności będzie oznaczać dla przedsiębiorców fundamentalne zmiany w rozliczeniach.

 

Program:

  • Obowiązkowy split payment jednak w 2019 r.
  • Dla kogo podzielona płatność będzie obligatoryjna
  • Split payment vs odwrotne obciążenie
  • Katalog świadczeń objętych obowiązkowym SP i przewidywane trudności
  • Split payment a płatność zbiorowa
  • Sankcje za naruszenie obowiązku SP
  • SP a treść faktury sprzedawcy
  • Kara za brak adnotacji
  • Split paymeny a odpowiedzialność solidarna podatnika
  • Wykorzystanie środków z rachunku VAT: zmiana nie tylko na korzyść

 

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinaru.

 

Prowadzący:

Radosław Kowalski

Ekspert Inforakademia.pl, prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.

 

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Udział w webinarium daje gwarancję otrzymania certyfikatu.

 

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Szczegóły organizacyjne
Webinarium rozpoczyna się 03 września 2019 r. o godz. 11.00 i zakończy się o godz. 12.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed otrzymują w osobnym mailu link do webinarium. W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Aktualna oferta webinariów na www.inforakademia.pl


INFORAKADEMIA to największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad i webinariów. Idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Czas: 1 godzina
Start: 2019-09-03, 11:00
Koniec: 2019-09-03, 12:00

Autor

Radosław Kowalski

 

Prawnik, doradca podatkowy, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego, wcześniej kierownik działu windykacji w jednej z największych firm teleinformatycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych. Autor licznych publikacji, doświadczony wykładowca i szkoleniowiec.
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK