Webinarium

Retransmisja webinarium: JPK_SF i e-sprawozdania finansowe. Wszystko co musisz wiedzieć o nowych przepisach.

Retransmisja webinarium: Przegląd zmian w prawie pracy 2019 r.

Termin: 28 lutego 2019

Od 1 października obowiązuje nowa struktura JPK_SF, obsługująca tzw. e-sprawozdania finansowe.

 Czy wiesz, że wraz z wejściem e-sprawozdań finansowych, czyli zmiany formatu w jakim jest wysyłane sprawozdanie, zmienia się także cały proces przygotowania sprawozdania finansowego? Kończy się era pracy na papierze, rozpoczyna zaś era pracy na elektronicznych plikach XML – od momentu generowania, aż po audyt i wysyłkę.

Obejrzyj bezpłatnie retransmisję webinarium, podczas którego Eksperci opowiedzą:

  • Co to znaczy i czym jest e-Sprawozdanie Finansowe?
  • Jakie są techniczne aspekty przygotowania e-Sprawozdania.
  • Jak wygląda proces badania, zatwierdzania i przekazywania e-Sprawozdania do KRS.

Prelegenci:
Renata Kotecka
z firmą Sage związana od 13 lat. Od 10 lat odpowiada za dostosowanie produktów Sage do zmieniających się przepisów. Zajmuje się analizą przepisów między innymi w obszarze księgowości. Wspiera wprowadzanie zmian prawnych uwzględniając potrzeby klientów.

Bogdan Zatorski
z firmą Sage związany od 16 lat, działając w obszarze finansów i księgowości. Przez wiele lat rozwijał Sage Symfonia w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Aktywnie uczestniczy we wdrażaniu JPK w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Sage jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych.

Aby obejrzeć retransmisję webinarium, należy zarejestrować się lub zalogować i zapisać się na nie, a następnie w dniu 28 lutego otrzymają Państwo link z dostępem.

  1. Zalogować się.
  2. Wejść w zakładkę webinaria.
  3. Kliknąć w przycisk „oglądaj” przy odpowiednim webinarium.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie

Oglądaj
Czas: 1 godzina
Start: 2019-02-28, 10:00
Koniec: 2019-02-28, 11:00
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK