INFOR AKADEMIA

Jak to działa?

UWAGA!!! Jeśli obecnie korzystasz z Wideoakademii możesz korzystać z INFOR AKADEMII bez dodatkowych opłat.
Aby korzystać z modułów w nowej wersji platformy, w ramach obecnego abonamentu wystarczy:
  • Wejść na www.inforakademia.pl
  • Zalogować się obecnym loginem i hasłem w polu logowanie (widoczne w menu w prawym górnym rogu)
  • Wybrać z zakładki wideoszkolenia odpowiedni moduł tematyczny lub kliknąć w kafelek z nazwą odpowiedniego modułu na stronie głównej
Jak to działa?
zawsze aktualizowana baza

INFOR AKADEMIA powstała z myślą o osobach, które nie mają zbyt wiele czasu, a potrzebują stale rozwijać się w swojej dziedzinie i być na bieżąco ze wszystkimi trendami i zmianami w prawie. To platforma szkoleniowa zawierająca aktualną, specjalistyczną wiedzę opracowaną przez ekspertów praktyków w formie wideoszkoleń, wideoporad oraz wideoinstrukcji, gdzie prawie każde szkolenie można zakończyć certyfikatem.

INFOR AKADEMIA umożliwia zarówno szkolenie się w zakresie wybranych modułów tematycznych w wersji standard, premium i superpremium oraz zakup pojedynczych wideoszkoleń, webinariów oraz szkoleń stacjonarnych.

Dostęp do szkoleń

Zakup abonamentu

Moduły

W ramach INFOR AKADEMII można zakupić dostęp abonamentowy do modułów: KSIĘGOWOŚĆ, KADRY, HR, OŚWIATA, SEKTOR PUBLICZNY w wersji standard, premium lub superpremium. Szczegółowe informacje o modułach znajdziesz tutaj

Materiały wideo przypisane do każdego modułu są podzielone przez redakcję na kategorie tematyczne. W każdej kategorii znajdują się wideoszkolenia, wideoporady i wideoinstrukcje.

Przez cały czas trwania abonamentu, w każdej z kategorii tematycznych będą zamieszczane nowe materiały wideo. W ramach abonamentu ma się dostęp do całej bazy wiedzy zarówno bieżącej jak i archiwalnej.

Wideoszkolenia | Wideoporady | Wideoinstrukcje

Jak wygląda kurs?

Jak wygląda kurs?
Wideoszkolenia

Wideoszkolenia są poświęcone szerokim zagadnieniom związanym ze zmianami w prawie. Często są podzielone na kilka lekcji widocznych z prawej strony okna wideo. Zakres każdej lekcji jest podany pod oknem wideo. Dzięki temu można obejrzeć tylko wybrane filmy i znaleźć potrzebne informacje. Wybrane szkolenia można zakończyć testem i wygenerować dla siebie certyfikat. Wystarczy 80% dobrych odpowiedzi.

Wideoporady i wideoinstrukcje

Na platformie znajdziesz również wideoporady, czyli odpowiedzi ekspertów na konkretne pytania oraz wideoinstrukcje, które pokazują, jak odpowiednio wypełnić wybrane druki lub dokumenty.

Materiały powiązane

Do każdego wideo redakcja przygotowuje materiały powiązane w postaci: materiałów szkoleniowych, tekstów ustaw, komentarzy, porad, itp. Zawsze są widoczne obok okna wideo.

Aktualizacja kursów

Nad aktualnością wszystkich materiałów cały czas czuwa redakcja INFOR AKADEMII. Przy każdym materiale znajduje się data jego publikacji oraz oznaczenie aktualności w postaci zielonego "światełka".

INFOR AKADEMIA

Jak to działa?

jak znaleźć film?

Wyszukując materiały możesz skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki, która podpowiada hasła. Dzięki niej szybko i łatwo znajdziesz odpowiedzi interesujące Cię filmy sortując je wg daty dodania lub wybranego zagadnienia.

Jak znaleźć film?

korzystaj z INFOR AKADEMII mobilnie

Z INFOR AKADEMII możesz korzystać również w telefonie lub na tablecie. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację "Wideoakademia" i zalogujesz się. Aplikację możesz pobrać w sklepie App Store lub Google Play.
korzyść dla Ciebie

Korzystając z INFOR AKADEMII masz możliwość

pobierz alert szkoleniowy
pobrać alert szkoleniowy
pobierz alert szkoleniowy ze strony www.alertszkoleniowy.infor.pl
pobierz plikacje mobilne WIDEOAKADEMIA
pobrać aplikacje mobilne
pobierz plikacje mobilne WIDEOAKADEMIA ze sklepu App Store lub Google Play
obserwuj nowości
obserwować nowości
obserwuj nowości na temat dodawanych szkoleń i zmian na platformie w naszych cotygodniowych i comiesięcznych newsletterach
bierz udział w naszych sondach i ankietach dotyczących platformy
brać udział w sondach
bierz udział w naszych sondach i ankietach dotyczących platformy
sprawdzaj i zdobywaj certyfikowania swojej wiedzy
zdobywać certyfikaty
sprawdzaj i zdobywaj certyfikowania swojej wiedzy,
możesz kontaktować się e-mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta
korzystać z BOK
możesz kontaktować się e-mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta, np. w sprawie typu zgubienie hasła i loginu do platformy lub w kwestiach technicznych i merytorycznych.

aplikacja alert szkoleniowy

Aby nie przegapić żadnego szkolenia, możesz zainstalować na swoim komputerze aplikację "alert szkoleniowy", która będzie Cię informować o nowych materiałach wideo dodanych na platformę.
aplikacja alert szkoleniowy
dostęp do szkoleń

Dzięki INFOR AKADEMII:

  • Nie musisz już siedzieć godzinami na długich szkoleniach z dala od domu. Wystarczy dostęp do internetu, a zyskujesz pełną kontrolę nad czasem poświęcanym na szkolenia i nieograniczony dostęp do zasobów całej INFOR AKADEMII. W szkoleniach bierzesz się udział z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, bez ponoszenia dodatkowych kosztów: dojazdu, noclegu, diet, m.in. dzięki aplikacji "Wideoakademia".
  • Przez cały czas trwania abonamentu możesz korzystać ze stale rozwijającej się bazy materiałów wideo komentujących aktualne zmiany w prawie, dodawanych codziennie oraz z tysięcy materiałów powiązanych w postaci komentarzy, aktów prawnych, aktywnych formularzy, porad, prezentacji czy artykułów z czasopism powiązanych z materiałami wideo.
  • Czerpiesz wiedzę od najlepszych, sprawdzonych ekspertów praktyków, którzy potrafią tłumaczyć najbardziej zawiłe ustawy i przypadki w bardzo przystępny i charyzmatyczny sposób.
  • Cieszysz się pewnością aktualności informacji - każdy materiał wideo ma przypisane oznaczenie aktualności, nad którą czuwa redakcja.
  • Korzystasz z najwyżej ocenionej na rynku wyszukiwarki, która nie tylko wyszukuje najtrafniej, ale również podpowiada hasła, które chcesz do niej wpisać.
  • Możesz sprawdzać i certyfikować swoją wiedzę
Notyfikacje

Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych szkoleniach? Zgódź się na powiadomienia od wideoakademii

Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE NIE
TAK TAK